Promocje

 Systematyczność się opłaca, każdy kto w ciągu roku zrealizuje 7 wizyt na wybrany zabieg, np. pielęgnacja twarzy, pedicure, masaż ciała… otrzyma jeden taki sam zabieg od nas w prezencie!

 

fr12rf2

  


 

voucher apis

Spraw przyjemność bliskiej osobie i podaruj jej Voucher do naszego Firmowego Gabinetu!

Nie masz pomysłu na prezent a szukasz oryginalnego pomysłu? Wykup w APIS zaproszenie na zabieg kosmetyczny, który wręczysz w ramach prezentu. 

Zadzwoń do nas albo napisz. Czekamy na wszystkie szczegóły dotyczące osoby, którą chcesz obdarować prezentem. Dla nas i naszych kosmetologów będzie to podstawa dla zaproponowania idealnego prezentu, który długo zostanie zapamiętany.

Zapraszamy

tel. 531 539 568 | e-mail: kontakt@gabinet-apis.pl


polecanie
Zdobądź 20% rabatu za polecenie naszego gabinetu swoim znajomym!

Jeśli osoba której nas polecisz wykona u nas zabieg powołując się przy rejestracji na Ciebie, Ty otrzymasz od nas jednorazowo 20% rabatu na kolejny dowolny zabieg z naszej oferty, a polecona przez Ciebie osoba otrzyma 10% na zakup kosmetyków Apis.

 


rabat urodzinyUrodziny, które można świętować cały miesiąc, czemu nie!

W dniu twoich urodzin przyjmij od Firmowego Gabinetu Apis najlepsze życzenia oraz prezent w postaci 25% rabatu na dowolny zabieg, który możesz zrealizować przez nie tylko w dniu urodzin ale jeszcze przez kolejne 30 dni jeżeli coś nagle Ci wypadnie.

 


ODAweDYwMA,studenci

Promocja dla studentów i uczniów -20%

Skorzystaj z wyjątkowej oferty Firmowego Gabinetu APIS. Studencie, studentko, uczniu, uczennico zapraszamy do skorzystania z promocji -20% na wszystkie dostępne w ofercie zabiegi. Wystarczy, że przy zapisywaniu się bądź wizycie pokażesz aktualną legitymację. 


 

Promocje nie łączą się.

 

Jesteś w: