O nas

Firmowy Gabinet Kosmetyczny

Pierwszy firmowy gabinet kosmetyczny APIS to miejsce, gdzie wśród woni aromatycznych olejków i relaksacyjnej muzyki znajdą Państwo bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało.

Nasz wysoko wykwalifikowany personel zapewni miłą i ciepłą atmosferę. Nasza oferta została stworzona tak, aby każdy znalazł zabieg dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Zabiegi w naszym salonie wykonywane są z użyciem kosmetyków z linii APIS NATURAL COSMETICS PROFESSIONAL, która dedykowana jest profesjonalnej pielęgnacji w gabinetach kosmetycznych. Bogata oferta produktów z serii profesjonalnej dostosowana jest do najbardziej wymagającego klienta, który pragnie perfekcji, profesjonalizmu i najlepszych rezultatów.
W nowym firmowym gabinecie otrzymacie Państwo fachową pomoc przy zakupie kosmetyków APIS NATURAL COSMETICS, które będą uzupełnieniem zabiegów przeprowadzonych w naszym gabinecie.

APIS Natural Cosmetics

Firma APIS NATURAL COSMETICS to rodzinna firma, która powstała w 1988 roku. Od początku powstania priorytetem była najwyższa jakość oddawanego w ręce klientów produktu.
APIS NATURAL COSMETICS łączy wyselekcjonowane naturalne składniki z różnych rejonów świata z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii i kosmetologii.

Historię firmy rozpoczęła produkcja kremu z mleczkiem pszczelim, który do dzisiaj cieszy się uznaniem wśród klientów. APIS NATURAL COSMETICS jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję kosmetyków na bazie minerałów z Morza Martwego, które dostarczają skórze tylko najlepsze pierwiastki gwarantując skuteczne spektrum działania. Kosmetyki dostępne są w dwóch kategoriach- detalicznej, skierowanej do indywidualnego odbiorcy i profesjonalnej, skierowanej dla gabinetów kosmetycznych i SPA.

W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie biochemii i biologii APIS NATURAL COSMETICS ściśle współpracuje z placówkami naukowo-badawczymi. Wysoką skuteczność kosmetyków potwierdzają badania prowadzone przez doświadczonych dermatologów i kosmetologów. Cyklicznie prowadzone testy kosmetyków pozwalają utrzymywać ich jakość na najwyższym poziomie kusząc jednocześnie atrakcyjną ceną.
Produkujemy kosmetyki najnowszej generacji. Naszą misją jest szacunek dla natury a pasją najnowsze osiągnięcia nauki. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów, którzy od lat stosując nasze produkty doceniają ich znaczenie dla urody.

Kosmetyki APIS NATURAL COSMETICS pozwalają zachować atrakcyjny wygląd i harmonię pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.
Lata pracy naszych przedstawicieli zaowocowały szerokim spektrum dystrybucji wśród hurtowni farmaceutycznych, drogerii, sklepów zielarskich, pasiecznych, gabinetów kosmetycznych i salonów SPA na terenie całego kraju. Od niedawna podjęliśmy współpracę z siecią Klink La Perla, która od ponad 13 lat cieszy się zaufaniem najbardziej wymagających klientów- miłośników tego, co najlepsze i najbardziej prestiżowe.